Fórum >> Hozzászólás

Johnnyboy hozzászólása:

Pedig nem volt min borongani!
Az Oilers jó hokit játszott és mi sem vallottunk szégyent. Az meg természetes, hogy most a fő hangsulyt a védekezésre tettük. Hellyel-közzel meg is voltunk. Ami kellemetlen volt, az a néhány hiba, amiből gólokat kaptunk, lövőhelyzetet eredményezett. Nomeg azért az első 2 góljukban volt némi szerencsés pattanás. De összességében jól álltunk a korin, blokkoltunk és a kapusteljesítmény is rendben volt.
Aztán a harmadik játékrészre elővettük a harapós énünk. 15-4 volt a kapuralövés ide! Ki is egyenlítettünk.
A hosszabbításban meg Lindell tanárian szerelte McD-t és kihasználtuk a védelmi megingásukat. Konkrétan Nurse úgy elaludt, hogy már dobtam volna neki egy paplant! :idiota:
Mindent egybevetve két jó formában lévő csapat meccselt, sok helyzettel és élvezetes hokit játszva. Az meg csak hab a tortán, hogy behúztuk a game-et.

Megyünk haza, lehet folytatni a jó sorozatot.